Do małych pomieszczeń trzeba bardzo rozważnie wybierać meble, aby nie przesadzić z ich ilością i nie „zagracić” pokoju. Z kolei większe przestrzenie mogą się wydawać puste, jeśli nie rozplanuje się dobrze rozstawienia mebli i nie wzbogaci aranżacji o ciekawe dodatki.

 

Toaletka lub wygodne biurko

Jeśli nie wiesz, co zrobić z dużą ilością miejsca w sypialni, możesz zastanowić się nad wstawieniem do niej toaletki czy biurka. Jeśli potrzebujesz przestrzeni do pracy albo malowania się, to właśnie tego typu rozwiązania na pewno Ci się spodobają. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie meble i je rozplanować. Takie miejsce pracy czy upiększania się może świetnie wzbogacić każdą sypialnię i sprawić, że stanie się ona także przestrzenią dla Twoich aktywności.

Fotel do odpoczynku

Inny pomysł na zagospodarowanie miejsca to stworzenie sobie przestrzeni do odpoczynku. Przecież w sypialni przyjemnie będzie nie tylko leżeć w łóżku, ale też usiąść sobie w fotelu i poczytać książkę czy pograć na tablecie. Fotele mogą przybierać bardzo różne kształty. Są też wykonane z różnorodnych materiałów, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Zależnie od swoich potrzeb i ilości wolnego miejsca możesz wstawić do pokoju jeden taki mebel albo dwa czy nawet trzy fotele. Ważne, aby odpowiadały one Twoim upodobaniom i rzeczywiście sprawdzały się podczas odpoczynku.


Sorry!No related Post.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *